Zespół

Instruktorki

Pasjonatki ruchu w zgodzie z naturą, słuchają głosu ciała i rezonują z otoczeniem niczym złote struny, przewodząc spokój do wnętrza i na zewnątrz. Znają tajemnice oddechu i światła, imiona mięśni i ich możliwości – dzięki temu potrafią tak po przyjacielsku dogadać się ze swoim ciałem, żeby przekroczyło dla nich niektóre granice. Swoim grupom z zaangażowaniem przekazują praktyczne umiejętności nie tylko w zakresie rozciągania ciała – uczą także, jak rozciągnąć ducha i jak dobrze zamieszkiwać w swoim ciele, a poprzez nie – w świecie.

Elwira Zembrzuska

Nauczyciel yogi z 20 letnim doświadczeniem

Witrażystka, plastyczka, pedagog. Z potrzeby zdrowotnej i filozofii życiowej joginka. Od zawsze pasjonowała się jogą, spojrzeniam na człowieka w sposób holistyczny. Po latach własnej praktyki i pracy pedagogicznej z dziećmi i dorosłymi zamarzyła o dobrym miejscu do praktyki jogi. Miejsca dla ludzi, którzy mają ochotę spojrzeć sobie i światu głębiej w oczy. Skończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu, wydział edukacji artystycznej i podyplomowo Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – wydział Technik Relaksacyjnych. Prywatnie mama dwóch wspaniałych młodych istot. (czyt. więcej)

Elwira
fot.Ew


Ewa Weis

Nauczyciel yogi z 5 letnim doświadczeniem.

Pasjonuje ją tradycyjna yoga. Zaprzyjaźniła się z nią 5 lat temu. Po kilkuletniej praktyce zrealizowała pomysł podróży do Indii i ukończenia tam kursu nauczyciela jogi. Życiowa podróżniczka i eksperymentatorka widząca zawsze jasną stroną życia.
„Proste ćwiczenia połączone z łagodnym, świadomym oddechem zawsze wprowadzają trochę magii w nasze życie nie wspominając o efektach ubocznych takich jak relaks, spokój wewnętrzny, błogość i cudowny stan samozadowolenia.”

Ewa
fot.Ez


Zofia Machowska

Nauczyciel yogi z 20 letnim doświadczeniem

Joginka stale poszukująca alternatywy dobrego życia we wszystkich jego sferach. Oprócz jogi zajmuje się terapiami manualnymi i prowadzi sesje Bars. Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci.

Zosia
fot. Ez