Usługi mobilne

Usługi mobilne

Pracujesz zdalnie i nie masz możliwości „wyrwać” się z domu na więcej niż godzinę, aby zadbać o swoje zdrowie, bo dojazdy zajmą zbyt dużo czasu? A może po pracy spędzasz czas z dziećmi i nie masz możliwości regularnego umawiania się na treningi na mieście, bo odbywałyby się one kosztem rodzinnych popołudni? Chcesz zaoszczędzić czas na dojazdach i szukasz usługi z dojazdem do domu?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco zapraszamy do poznania oferty mobilnej, która pomoże Ci zadbać o siebie i swoich bliskich bez konieczności tracenia czasu na dojazdy.

Usługi mobilne w Rybniku, Żorach, Wodzisławiu, Jastrzębiu, Gliwicach i okolicach

Usługi mobilne, które świadczy Zespół YogaRybnik.com skierowane są do osób poszukujących profesjonalnej usługi terapeutycznej z dojazdem do własnego domu. Świadczymy usługi na terenie Rybnika, a także okolicznych miejscowości. 

Indywidualne podejście do Klienta

Oferta Usług mobilnych świadczonych  w YogaRybnik.com obejmuje wizyty 1:1 ze specjalistą. Nasze motto „By dbać o Ciebie w pełni” nabiera tutaj szczególnego znaczenia. Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również o Twój czas. To my dojeżdżamy do Ciebie, jedyne czego potrzebujemy to przestrzeń na której zmieści się łóżko do masażu bądź mata do ćwiczeń. 

Z jakich usług mobilnych mogę skorzystać? 

MASAŻE
bańkami 
acess barss
moksoterapia
– facelift
– marma
TRENINGI INDYWIDUALNE
ćwiczenia korekcji wad postawy,
zajęcia JOGI, *też dla rodzin, dla kobiet w ciaży i w połogu, dla seniora, w siedzibie firmy
joga twarzy i masaż relaksacyjno-kosmetyczny twarzy bańkami
ŚWIADOMOŚCI ODDECHU, TRENING RELAKSACJI.
INDYWIDUALNE TRENINGI ODDECHOWE (również w formie terpii post – COVID19)

TRENING Z DOJAZDEM DO KLIENTA*

UsługaCena
Trening zdrowotny z instruktorem – Joga, Zdrowy kręgosłup, ćwiczenia korekcyjno – wzmacniające, techniki relaksacyjne 60 min*160 zł
Indywidualny trening dla kobiet w ciąży i po porodzie 60 min *160 zł
Indywidualny trening oddechowy z technikami relaksacyjnymi 60 min*160 zł
Pakiet treningowy 10 x 60 minRabat 10% 

*Ceny zależne od lokalizacji. Podane ceny dotyczą Rybnika.

Jak wygląda wizyta?

Na każdej wizycie zapoznajemy Państwa z wskazaniami oraz przeciwwskazaniami do danej usługi. Prosimy o podpisanie dokumentu Polityki Prywatności a także informujemy jak będzie wyglądała dana usługa. W przypadku treningu zaczynamy od określenia celów – zarówno tych krótko – jak i długoterminowych. Informujemy również o zaleceniach pozabiegowych takich jak krótki odpoczynek oraz uzupełnienie płynów. 

Trening oddechowy w naszej ofercie kierowany jest zarówno do osób zdrowych, jak i do Pacjentów, którzy borykają się z konsekwencjami zakażenia „COVID-19”. Uczymy prawidłowego oddychania, tłumaczymy, łączymy oddech ze świadomym rozluźnieniem ciała w formie technik relaksacyjnych.

W jakich godzinach można korzystać z Państwa usług?

Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest Państwa czas, dlatego oferujemy usługi, które pozwolą Państwu na jego oszczędność. Nasi masażyści, instruktorzy są dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 20:00. 

Aby umówić się na wybraną wizytę prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy w rozmowie z Państwem zrozumieli Państwa potrzeby i umówili dogodny termin spotkania. 

Czy treningi w domu mają sens? Czy dotychczasowi Państwa Klienci są zadowoleni? Jestem przyzwyczajona do zajęć w klubie. 

Efekty naszych usług oceniają nasi Klienci. To ich opinie i ich spostrzeżenia sprawiły, że usługi mobilne na stałe weszły do oferty YogaRybnik.com. Instruktorzy pracujący z Klientami widzą efekty, często spektakularne. Przede wszystkim jednak to nasi Klienci widzą sens tego typu spotkań, umawiając się na wizyty cykliczne. Dodatkowy sens usług mobilnych uwidocznił się w dzisiejszych czasach – kiedy to przez pandemię utrudniony był dostęp do obiektów sportowych, siłowni, salonów kosmetycznych oraz zajęć grupowych. 

Czy muszę posiadać specjalny sprzęt sportowy?

Trening funkcjonalny oraz trening oddechowy, który odbywa się w warunkach domowych nie wymaga od Państwa posiadania profesjonalnego sprzętu. Przybory nie są niezbędne do ćwiczeń, możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku. Z naszego doświadczenia wynika, że regularny trening często motywuje do kupna podstawowych akcesoriów takich jak mata czy hantle, natomiast nie jest to obowiązkowe i niezbędne. Jeśli pojawi się taka potrzeba z pewnością ustalimy to z Państwem i doradzimy co kupić lub wypożyczymy.