Grupy

Seniorzy, Dorośli, Młodzież, Dzieci, Rodzice z małymi dziećmi, pracownicy umysłowi, firmy.

Nasze studio oferuje wiele opcji praktyki yogi. Wyciszysz umysł, doenergetyzujesz zarówno się w sali konferencyjnej, gdzie możemy przyjechać i poprowadzić zajęcie dla Twoich pracowników, jak i skorzystać z szerokiego zakresu możliwości w naszym studio.

Karnety stałe i karnety otwarte,
zapewne zastanawiacie nie co to oznacza?
Z naszych doświadczeń wynika, że macie rożne potrzeby, czasem chcecie mieć przy sobie karnet i traktować praktyki luźno, na zasadzie jednorazowych doskoków, a czasem jest to stała praca i podążanie w kierunku swojego rozwoju
w regularnym rytmie. Podążając za tymi potrzebami stworzyliśmy dwa rodzaje karnetów.
Karnet stały jest dla osób regularnie uczestniczących w zajęciach w rytmie cotygodniowym
z tzw. zaklepaniem miejsca na sali, a karnet otwarty
dla osób żąglujących czasem i potrzebujących swobody,
a nie regularności.

Grupy

Dorośli

W grupie dorosłych przewidujemy trzy podgrupy: yoga dla pracowników biurowych nakierowana na zrównoważenie obszarów ciał narażonych na długie siedzenie przy biurku, yoga grupa początkująca i otwarta, yoga – pranajama i ćwiczenia uważności, yoga relaksacyjna z technikami automasażu, yoga oczu i twarzy.

Senior, młodzież, dzieci

Każda grupa wiekowa jest inna, dlatego dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z osobami w różnym wieku postanowiliśmy stworzyć zajęcia dla grup, które potrzebują dopielęgnować rożne obszary swojego rozwoju ruchowego. Dzieci poszukują przede wszystkim rozwoju poprzez zabawę i stopniowa prace nad koncentracja dostosowaną indywidualnie do dziecka. Zapewniamy mądre, pedagogiczne podejście z pełnym zaangażowaniem i serdecznością. Młodzieży zapewne zaprocentuje umiejętność koncentracji, uważności i sprawnego ciała, i podobnie Seniorom dostosujemy program i jego intensywność indywidualnie do osób znajdujących się w grupie.

Rodzice z Dziećmi

Posiadamy dwie salki do yogi, i dzięki temu stwarzamy Państwu możliwość uczestnicznia w zajęciach równolegle z dziećmi, jak również otwieramy grupę dla rodzica chcacego poćwiczyć z malutkim dzieckiem. Wiemy, że Wasze małe Dzieci powoli oswajają się ze światem zewnętrznym, dlatego stwarzamy Wam bezpieczną możliwość łagodnej yogi z dzieckiem, dzięki czemu Wasza relacja będzie pielęgnowana, a dzieciątko będzie mogło w bezpiecznym otoczeniu doświadczać świata zewnetrznego, poznawać nowe osoby. a Rodzice odrobinę poćwiczyć.

Kilka słów o jodze

Joga zwiększa elastyczność, siłę, równowagę i pewność siebie, jednocześnie korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, wzmacniając odporność i optymalizując funkcjonowanie narządów, czyli samodzielnie wykonujesz wewnętrzny masaż

― Joan Budilovsky

Joga jest procesem samopoznania, w którym każdy dowie się o sobie czegoś innego.

Nasza filozofia

Balans

Znaleźć balans ze swoim ciałem i umysłem.
Przekraczać swoje granice
z pełnym szacunkiem
dla swojego ciała

Realne
potrzeby

Każdy z nas jest inny,
i każdemu joga da to czego właśnie potrzebuje.
Twoje zaangażowanie
z jednoczesnym otwarciem
na zmiany przyniesie piękne efekty.

Spokój

Na naszych zajęciach pracujemy od samego początku technikami uważności, co bardzo szybko przynosi efekt lepszej koncentracji i spokoju
w Twojej codzienności.

Po każdych zajęciach przewidziana jest doskonała energetyzująca herbatka.

Nasze studio, to przed wszystkim miejsce w którym chcemy czuć się dobrze, trochę domowo, trochę artystycznie.

Dlatego oprócz herbatki, która jest dla nas tradycją po zajęciach na ścianach będą wisiał obrazy, które możecie zakupić lub po prostu przyglądać się im, posłuchać muzyki, dobrze spędzić czas.

Wybory

Optymalny trening zależy od Twojego rozkładu dnia
i Twojej osobowości, poziomu sprawności, celów, i tego jak przyswajasz nowe wiadomości.

Strój

Miękkie, wygodne
ubrania, skarpetki, cieplejsza bluza
na relaks.
Mata antypoślizgowa,
ewentualnie kocyk
.

Adres

Rybnik