YogaRybnikShop

Karnet na Yogę on-line

CIAŁO UMYSŁ ODDECH

YOGA CIAŁO UMYSŁ ODDECH – ONLINE – grupa

4 zajęcia – ważny przez miesiąc pakiet zajęć on line. Obowiązuje limit osób. Zapraszam do zapisów. Zaczynamy jak zbierze się zdeklarowana grupa. Wszelkie informacje techniczne podajemy indywidualnie.

84,00 zł

Poduszka TwooMoon®

Doskonały prezent

Korzystanie z poduszki powoduje odciążenie stawów kolanowych i skokowych siedzącego. Bardzo dobrze dopasowuje się do pozycji kręgosłupa. Produkt wyróżnia doskonała jakość wykonania i duże rozmiary.

Poduszka TwooMoon®

Poduszka organiczna, wielofunkcyjna, doskonała do medytacji, doskonała do spania, przeciwzmarszczkowa. Różne kolory poszewek, również dedykowane. Funkcja: – do medytacji wykonana z bawełny – wypełniona łuskami gryki. Korzystanie z poduszki powoduje odciążenie stawów kolanowych i skokowych siedzącego. Bardzo dobrze dopasowuje się do pozycji kręgosłupa. Produkt wyróżnia doskonała jakość wykonania i duże rozmiary. Wszyty zamek boczny umożliwia dostosowanie ilości wypełnienia do własnych preferencji. Zdejmowana poszewka. Prać poszewkę w max. 30 ° C / szybkoschnący. Funkcja antyzmarszczkowa. Poduszka jest wycięta tak, by nie uciskać twarzy podczas snu i chronić ją przed zmarszczkami sennymi wycięcia stanowią wygodną podporę dla czoła i żuchwy pokochają ją osoby śpiące na plecach – jest bardzo komfortowa, ponieważ jej kształt pozwala na prawidłowe podparcie odcinka szyjnego, zachowując odpowiednie ułożenie tej części kręgosłupa, a jednocześnie przy przekręceniu samej głowy na bok twarz jest chroniona przed zagnieceniami, uniwersalna wielkość, spanie na niej zmniejsza obrzęki limfatyczne w twarzy, ma wyjątkową zaletę – możliwość samodzielnej regulacji grubości (jest zamykana suwakiem i samemu można odjąć lub dołożyć wypełnienie)

149,00 zł

130943293_202333691492998_8283722362648117234_n

Świąteczny karnet na 8 zajęć

240,00 zł