Sesje BARS


Sesja Barss kreuje zmianę


Sesja BARS na ciało

Sesja BARS na ciało jest jednym z głównych zabiegów manualnych Access Consciousness. Jest to energetyczny proces polegający na lekkim dotyku 32 punktów na głowie, w których skumulowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia np. szczęścia, kreatywności, kontroli, starzenia się, wyglądu ciała, zdrowia, związków, seksualności czy pieniędzy.

Od dawna wiadomo, że nasz umysł ma zdolność do bycia programowanym oraz, że na poziomie podświadomym zapamiętujemy każdą informację, która do nas dociera. Okresem najintensywniejszego programowania i chłonięcia informacji z otoczenia jest etap dzieciństwa.

Niestety duża część wzorców wtedy przez nas przyjętych i zakodowanych w umyśle wcale nie jest dla nas wspierająca ani rozwojowa. Większości z nich nie jesteśmy nawet świadomi. Nie zmienia to faktu, że dobrze jest się ich pozbyć i zacząć w końcu żyć swoim życiem korzystając z całego swojego potencjału. Jeśli oczywiście takiego dokonamy wyboru. Narzędziem, które doskonale umożliwi nam wejście na drogę dotarcia do nas samych są sesje BARS.


Co się dzieje podczas sesji BARS?

W trakcie sesji, podczas dotykania określonych punktów na głowie fale mózgowe przechodzą ze stanu Beta do Alfa i Theta i dochodzi do czysto fizycznego zjawiska – rozładowania spolaryzowanych ładunków elektrycznych w umyśle.

Następuje wtedy uruchomienie przepływu energii i jeśli porównalibyśmy nasz mózg do dysku komputera, usunięcie „plików z wirusami“ i starych kodów z naszej głowy, które uniemożliwiają lub blokują nasz rozwój, a od których pragniemy i jesteśmy gotowi się uwolnić. Są to:

przekonania, punkty widzenia, myśli, emocje, schematy i ograniczenia, które uznaliśmy za swoje, bo kiedyś nieświadomie przejęliśmy je od rodziny, nauczycieli, znajomych, mediówwszystkie powody nadmiernego samokrytycyzmu, nadpobudliwości, depresji, frustracji, złości, żalu i strachu, które powstają w polu elektromagnetycznym głowy, a które wracają do nas jak bumerangwszelkie umniejszające nas schematy zachowań kodowane nam od dzieciństwa

To co może podarować Ci Sesja Ponownego Połączenia to łatwość kontaktu i współpracy z każda energią. Sesja Ponownego Połączenia to także większa świadomość, że wszystko jest energią i poczucie, że na poziomie molekularnym można mieć łączność z każdą wibracją i podjąć z nią dowolną współpracę. To co będziemy chcieli kreować z daną energią/wibracją jest dokładnie już jedynie naszym wyborem. Nie mniej jednak poczucie odbudowanie ponownego połączenia z każdą wibracją zwiększą naszą łatwość kreowania czegokolwiek. Daje nam poczucie wpływy i otwiera możliwości. Rzadko patrzymy na świat i życie poprzez możliwości, którymi możemy się stać, aby coś wykreować. Częściej patrzymy przez pryzmat odseparowania nas od czegoś, czyli poprzez koncepcję tworzenia i rozwiązywania problemów. 


BARS

Przestrzeń

Kiedy wychodzimy z przestrzeni separacji i zaczynamy mieć łatwość w łączności, w nawiązaniu połączenia z każdą wibracją, możemy dzięki temu otrzymać więcej świadomości. Możemy dowiedzieć się czy dana wibracja jest dla nas zaproszeniem do tworzenia rzeczywistości, w której pragniemy żyć, czy też może pojawiła się na nasze zaproszenie, ale w zupełnie innym celu. Rzadko kiedy żyjemy świadomie, więc może się okazać, że jak zaczniemy zadawać już pytanie każdej przestrzeni energetycznej naszego życia i prosić o więcej świadomości, że wiele energii gości w naszym życiu, naszym ciele i naszej przestrzeni nie po to, aby budować z nami coś więcej, ale aby nas ograniczać, umniejszać, zniewalać… jeśli tylko pozwolimy sobie nie stworzyć separacji z tą energią/wibracją zaraz po tym jak pojawi się świadomość czym dane energia jest w naszym życiu, będziemy mogli coś z tym zrobić, będziemy mogli coś tu zmienić… jeśli natomiast pojawi się osąd lub separacja, nie będziemy mieć żadnego wpływu na zmianę. 

Ponowne połączenie

To co m.in. proponuje sesja Ponownego Połączenie to łatwość w byciu z każdą wibracją bez separacji, bez osądu czy oceny. To co powoduje sesja Ponownego Połączenia to ułatwienie ukazania się w naszym życiu przestrzeni w której z każdą energią będziemy mogli zacząć budować coś więcej, jeśli tylko wyjdziemy ponad osąd, ocenę, konieczność reakcji czy separacji.
A jeśli to co możemy zrobić zawsze to mieć poczucie lub odbudować energetyczne poczucie, że wszystko jest jakąś wibracją i ma świadomość i my zawsze każdą wibrację możemy zapytać… z każdą wibracją możemy nawiązań łączność, np. Cześć jak się masz? Co kreujesz? Jakiej przyszłości pragniesz? Jakie jest twoje zadanie? Z czym do mnie przychodzisz? Ciekawe czego dowiedzielibyśmy się o każdej wibracji, która zagościła w naszym życiu, gdybyśmy po prostu zapytali co ona pragnie z nami kreować? 

Uzdrawianie

Jeśli macie ochotę nauczyć się być w gotowości do współpracowania z każdą energią ponad osąd, separację, kalkulację czy separację, zapraszamy na sesję Ponownego Połącznie wraz z mini warsztem współpracy energetycznej z każdą wibracją, Ponowne Połączenie otwiera również przestrzeń uzdrawiania naszych ciał. Ułatwia nam właśnie też kontat z każdą wibracją, która może być wsparciem dla naszego ciała lub dla ciał innych osób. W ramach spotkania na sesjach Ponownego Połączenia, możesz nauczyć się jak robić zabiegi uzdrawiania rekonektywnego dla innych osób. 


Zarezerwuj wstępnie sesję


Rezerwacja wstępna terminów sesji BARS

Access jest metodą, której możesz używać, aby uczynić swoje życie łatwiejszym.

A co, jeśli w ciągu jednej godziny, dzięki narzędziom Access Consciousness, lekko, łatwo i przyjemnie, w stanie głębokiej relaksacji, jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze?
Zabiegi wykonuje Zofia Machowska.

Sesja BARS

Umów się na spotkanie telefonicznie lub emailowo.

Lokalizacja

Rybnik

Rezerwacja

t. 693 383 777
yogarybnik@gmail.com