Męski Krąg

Rusza nowy krąg w Rybniku

Rusza nowy krąg w Rybniku – w Studio YogaRybnik.


Czym jest Męski Krąg?


To przestrzeń rozwojowa tylko dla mężczyzn gdzie tworzymy miejsce do wymiany myśli, refleksji, doświadczeń. W sprzyjającej atmosferze otwartości i zrozumienia budujemy miejsce dla podzielenia się tym, czemu jako mężczyźni stawiamy czoła każdego dnia naszego życia. Celem kręgów jest stworzenie warunków do spotkania w gronie mężczyzn zainteresowanych pogłębianiem świadomości w wybranych obszarach życia.
Jeżeli zastanawiasz czy „to jest dla Ciebie” pamiętaj, że tutaj nikt niczego od Ciebie nie oczekuje – przyjdź i posłuchaj co mówią inni albo podziel się swoją historią.
W przerwie mamy też czas na wspólny posiłek.
Spotykamy się we wtorki w Studio Yoga Rybnik – ul. W. Korfantego 5/7.
Poniżej znajdziecie harmonogram. Zapraszam stałych bywalców oraz wszystkich tych, którzy jeszcze u nas nie byli. Do zobaczenia.
Prowadzący:
Adam Skrobol – współzałożyciel Nowych Wojowników, od kilku lat prowadzący męskie kręgi i warsztaty rozwojowe dla mężczyzn. Mąż, ojciec, syn oraz projektant, trener i nauczyciel a także pasjonat pracy z drewnem w jednym.
Zapisy:
Zapisy mailowe na adres: adam@nowiwojownicy.org
Grupa maksymalnie 12 osób.
Cena i wpłaty:
Opłata – 50 zł., po mailowym potwierdzeniu zapisu.
Wpłata na konto:
Fundacja Inicjatywa
02 1090 1652 0000 0001 3286 8383 (Santander Bank)
W tytule przelewu podaj nazwę Faceci Rybnik oraz imię i nazwisko uczestnika.
Przyjmujemy wpłaty na miejscu.
Termin:
13.10.2020 18:30 – 22:00 czyli 3,5 godziny z przerwą na wspólny posiłek i ewentualnym przedłużeniem o tyle ile będzie potrzeba aby dokończyć dyskusję.
Staramy się zaczynać punktualnie.
Nie byłeś na wcześniejszych spotkaniach?
Możesz dołączyć do kręgu Nowych Wojowników w każdej chwili.


Jesteśmy stworzeni do bycia łowcami i żyjemy w społeczeństwie zakupów. Nie ma już nic do zabicia, nie ma z kim walczyć, kogo zwyciężać, nic do odkrycia. W takiej społecznej kastracji powstał ten Każdy.

– David Fincher o Podziemnym Kręgu (Fightclub)