Life coaching

W naszej przestrzeni przyjmuje także Monika Grzesik, zajmująca się life coachingiem.

Zdarzają się z życiu takie momenty, że nie wiesz co i jak dalej. Stoisz w miejscu lub kręcisz się w kółko, powtarzając wciąż te same ruchy i kroki. Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, od czego wyjść. Trudno Ci podjąć decyzję, dokonać wyboru. W takich właśnie momentach przydaje się rozmowa z kimś kto jest z boku, nie ocenia, pomoże uporządkować myśli, przyjrzeć się z każdej strony problemowi, ułożyć plan działań. 

Jeżeli jesteś właśnie w takim momencie swego życia, zapraszam Cię na spotkanie. Pracuje zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą.

Coaching to nie terapia, to głównie praca z celem. Celem, który sobie sama/sam wyznaczasz, a ja jestem obok Ciebie i pomagam Ci przejść przez proces. Na proces składa się zazwyczaj 6-7 godzinnych sesji coachingowych. 

Pracujemy wspólnie korzystając z różnych narzędzi, które pozwalają głębiej wejść w zagadnienie lub też zobaczyć je z wielu stron. Wybór zawsze pozostawiam Tobie, ponieważ to Ty i Twoja zmiana jest tu na pierwszym miejscu. Niczego nie narzucam, nie pouczam, nie daję rad. Pomagam Ci w tym, abyś znalazła/znalazł swoją odpowiedź i swój plan, najlepszy dla Ciebie, zgodny z Twoimi wartościami. 

Koszt jednej sesji  to 120 zł. Pierwsze spotkanie jest darmowe.

Na spotkania proszę umawiać się telefonicznie – 515 52 02 02
lub przez profil FB

Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową: www.moniagrzesikcoach.pl